Merkez Karar Kurulu

10. Dönem Merkez Karar Kurulu Üyeleri

Doğu Perinçek Doğu Perinçek
Genel Başkan
Anayasa Hukuku Doktoru
dogu.perincek@vatanpartisi.org.tr
(0 312) 231 81 11
Özgeçmiş
Özgür Bursalı Özgür Bursalı
Genel Sekreter
ozgur.bursali@vatanpartisi.org.tr
Serhan Bolluk Serhan Bolluk
Genel Sayman
Tıp Doktoru
serhan.bolluk@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Arif Doğan Arif Doğan
Genel Başkan Yardımcısı - Kardeşlik Bürosu Başkanı
Esnaf
arif.dogan@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Prof. Dr. Ercan Enç Prof. Dr. Ercan Enç
Genel Başkan Yardımcısı - Kitle Örgütleri Bürosu Başkanı
ercan.enc@vatanpartisi.org.tr
Hasan Korkmazcan Hasan Korkmazcan
Genel Başkan Yardımcısı - TBMM Grubu Bürosu
Hukukçu
hasan.korkmazcan@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Hüseyin Tugay Şen Hüseyin Tugay Şen
Genel Başkan Yardımcısı - Sanayici ve İş İnsanları Bürosu
Avukat
tugay.sen@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Nusret Senem Nusret Senem
Genel Başkan Yardımcısı - Hukuk İşleri
nusret.senem@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Prof. Dr. Semih Koray Prof. Dr. Semih Koray
Genel Başkan Yardımcısı - Uluslararası İlişkiler Bürosu
semih.koray@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Serdar Üsküplü Serdar Üsküplü
Genel Başkan Yardımcısı - Propaganda Bürosu
İnşaat Mühendisi
serdar.uskuplu@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Meltem Ayvalı Meltem Ayvalı
Öncü Kadın Genel Başkanı
Eczacı
meltem.ayvali@vatanpartisi.org.tr
Ferdi Tanhan Ferdi Tanhan
Öncü Gençlik Genel Başkanı
ferdi.tanhan@vatanpartisi.org.tr
Ali Mercan Ali Mercan
Merkez Yürütme Kurulu Üyesi
Eğitimci
ali.mercan@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Arslan Kılıç Arslan Kılıç
Merkez Yürütme Kurulu Üyesi
arslan.kilic@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Bayram Yurtçiçek Bayram Yurtçiçek
Eğitimci
bayram.yurtcicek@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Cem Dikmen Cem Dikmen
Merkez Yürütme Kurulu Üyesi
cem.dikmen@vatanpartisi.org.tr
Çağdaş Cengiz Çağdaş Cengiz
Merkez Yürütme Kurulu Üyesi - Sanat Bürosu Başkanı
cagdas.cengiz@vatanpartisi.org.tr
Prof. Dr. Cengiz Çakır Prof. Dr. Cengiz Çakır
Merkez Yürütme Kurulu Üyesi - Çiftçi Bürosu Başkanı
Ege Üniversitesi Emekli Öğretim Üyesi
Emrah Maraşo Emrah Maraşo
Merkez Yürütme Kurulu Üyesi - Bilim Ütopya Dergisi Genel Yayın Yönetmeni
emrah.maraso@vatanpartisi.org.tr
Erten Acır Erten Acır
Merkez Yürütme Kurulu Üyesi - Şehit Aileleri ve Gaziler Bürosu Başkanı
ertan.acir@vatanpartisi.org.tr
Hacer Şule Perinçek Hacer Şule Perinçek
Merkez Yürütme Kurulu Üyesi
sule.perincek@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Prof. Dr. Hamit Zafer Kars Prof. Dr. Hamit Zafer Kars
Merkez Yürütme Kurulu Üyesi - Araştırma-Geliştirme Merkezi Başkanı
Doktor
zafer.kars@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Hasan Kumdakçı Hasan Kumdakçı
Merkez Yürütme Kurulu Üyesi
Emekli Korgeneral
Mehmet Cengiz Mehmet Cengiz
Merkez Yürütme Kurulu Üyesi
Avukat
mehmet.cengiz@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Osman Erbil Osman Erbil
Merkez Yürütme Kurulu Üyesi
İktisatçı
osman.erbil@vatanpartisi.org.tr
Dr. Rifat Mutlu Dr. Rifat Mutlu
Merkez Yürütme Kurulu Üyesi
Beyin Cerrahı
Sefa Koçoğlu Sefa Koçoğlu
Merkez Yürütme Kurulu Üyesi - Kamu Emekçileri Bürosu Başkanı
sefa.kocoglu@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Utku Reyhan Utku Reyhan
Merkez Yürütme Kurulu Üyesi
Felsefeci
utku.reyhan@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Zeynep Küçük Zeynep Küçük
Merkez Yürütme Kurulu Üyesi
Avukat
zeynep.kucuk@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Ahmet Özbay Ahmet Özbay
Üye
Emekli Öğretmen
ahmet.ozbay@vatanpartisi.org.tr
Ali Gümüştaş Ali Gümüştaş
Üye
Terörle Mücadele Gazisi / Emekli Astsubay
Beyhan Korkman Beyhan Korkman
Üye
beyhan.korkman@vatanpartisi.org.tr
Beyhan Yıldırım Beyhan Yıldırım
Üye
Toplum Bilimci
beyhan.yildirim@vatanpartisi.org.tr
Bora Çelik Bora Çelik
Üye
bora.celik@vatanpartisi.org.tr
Cansu Cantürk Cansu Cantürk
Üye
Cemil Gözel Cemil Gözel
Üye
Teori Dergisi Yazı İşleri Müdürü
cemil.gozel@vatanpartisi.org.tr
Cenap Yener Cenap Yener
Üye
Milli Futbolcu / Diş Hekimi
Deniz Tokgöz Deniz Tokgöz
Üye
Elif İlhamoğlu Elif İlhamoğlu
Üye
elif.ilhamoglu@vatanpartisi.org.tr
Emre Albayrak Emre Albayrak
Üye
emre.albayrak@vatanpartisi.org.tr
Erdal Demirkıran Erdal Demirkıran
Üye
E. Deri-İş Şube Başkanı
erdal.demirkiran@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Erkan Önsel Erkan Önsel
Üye
Eski Eczacı Odası Başkanı
erkan.onsel@vatanpartisi.org.tr
Prof. Dr. Eyüp Selahattin Karakaş Prof. Dr. Eyüp Selahattin Karakaş
Üye
selahattin.karakas@vatanpartisi.org.tr
Fatoş Güden Fatoş Güden
Üye
Cem Vakfı Kurucusu
Ferit İlsever Ferit İlsever
Üye
ferit.ilsever@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Hatice Nesrin Kılıçay Hatice Nesrin Kılıçay
Üye
Avukat
hnesrin.kilicay@vatanpartisi.org.tr
Hülya Yarbuz Hülya Yarbuz
Üye
hulya.yarbuz@vatanpartisi.org.tr
Hüseyin Çakıcı Hüseyin Çakıcı
Üye
Köylü Önderi
Hüseyin Öztürk Hüseyin Öztürk
Üye
hhaydar@hotmail.com
İbrahim Okan Özkan İbrahim Okan Özkan
Üye
Öğrenci
İnci Güngör İnci Güngör
Üye
inci.gungor@vatanpartisi.org.tr
İsmail Yunus Soner İsmail Yunus Soner
Üye
yunus.soner@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Kuntay Gücüm Kuntay Gücüm
Üye
Teori Dergisi Genel Yayın Yönetmeni / Gümrük Müşaviri
kuntay.gucum@vatanpartisi.org.tr
Levent Ersöz Levent Ersöz
Üye
Emekli Tuğgeneral
Mehmet Sabuncu Mehmet Sabuncu
Üye
mehmet.sabuncu@vatanpartisi.org.tr
Prof. Dr. Meliha Atalay Prof. Dr. Meliha Atalay
Üye
meliha.atalay@vatanpartisi.org.tr
Muharrem Yerli Muharrem Yerli
Üye
Gazeteci
muharrem.yerli@vatanpartisi.org.tr
Özay Gökçe Özay Gökçe
Üye
İşçi
Özlem Türker Özlem Türker
Üye
İşçi
ozlem.turker@vatanpartisi.org.tr
Sarper Özsan Sarper Özsan
Üye
sarper.ozsan@vatanpartisi.org.tr
Talat Özdemir Talat Özdemir
Üye
Eski Belediye-İş İzmir Şube Başkanı
talat.ozdemir@vatanpartisi.org.tr
Tuncay Mutluer Tuncay Mutluer
Üye
Kars Eski Belediye Başkanı
Prof. Dr. Tülin Oygür Prof. Dr. Tülin Oygür
Üye
Emekli Öğretim Görevlisi
tulin.oygür
Özgeçmiş
Yadigar Özen Yadigar Özen
Üye
yadigar.ozen@vatanpartisi.org.tr
Yunus Özgür Yıldırım Yunus Özgür Yıldırım
Üye
Bilgisayar Mühendisi
yunusozgur.yildirim@vatanpartisi.org.tr
Tuğba Acer Tuğba Acer
Üye
tugba.acer@vatanpartisi.org.tr
Rıza Beke Rıza Beke
Üye
Eski Sendikacı
rizabeke001@gmail.com
Zehra İnci Özdil
Üye
Orkestra Şefi
Özgeçmiş
Zühre Genişel Zühre Genişel
Üye
Avukat
zuhre.genisel@vatanpartisi.org.tr
Ruhan Çakıroğlu Ruhan Çakıroğlu
Üye
Eski Denizcilik Müsteşarlığı İstanbul Bölge Müdürü, AVRASİAD Genel Başkan Yardımcısı
Selçuk Selvi Selçuk Selvi
Üye
Turizmci
selcuk.selvi@vatanpartisi.org.tr