Merkez Karar Kurulu

10 Kongre'de Seçilen Merkez Karar Kurulu

Doğu Perinçek Doğu Perinçek
Genel Başkan
Anayasa Hukuku Doktoru
dogu.perincek@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Osman Yılmaz Osman Yılmaz
Genel Sekreter
Matematikçi
osman.yilmaz@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
H.Tugay Şen H.Tugay Şen
Genel Sayman
tugay.sen@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Serhan Bolluk Serhan Bolluk
Genel Başkan Yardımcısı
Özgeçmiş
Hasan Korkmazcan Hasan Korkmazcan
Genel Başkan Yardımcısı
hasan.korkmazcan@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Mehmet Turgut Okyay Mehmet Turgut Okyay
Genel Başkan Yardımcısı
Emekli Hakim
turgut.okyay@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Yaşar Okuyan Yaşar Okuyan
Genel Başkan Yardımcısı
Gazeteci
yasar.okuyan@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Prof. Dr.Tülin Oygür Prof. Dr.Tülin Oygür
Genel Başkan Yardımcısı
tulin.oygur@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Hasan Atilla Uğur Hasan Atilla Uğur
Genel Başkan Yardımcısı
(E) Albay
atilla.ugur@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Serdar Üsküplü Serdar Üsküplü
Genel Başkan Yardımcısı
İnşaat Mühendisi
serdar.uskuplu@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Şule Perinçek Şule Perinçek
Genel Başkan Yardımcısı
sule.perincek@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Ali Mercan Ali Mercan
Genel Başkan Yardımcısı
Eğitimci
ali.mercan@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Yıldırım Koç Yıldırım Koç
Genel Başkan Yardımcısı
yildirim.koc@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Sefa Koçoğlu Sefa Koçoğlu
Genel Başkan Yardımcısı
sefa.kocoglu@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Pınar Gül Pınar Gül
Öncü Kadın Başkanı
pinar.gul@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Aykut Diş Aykut Diş
Öncü Gençlik Genel Başkanı
Üniversite Öğrencisi
aykut.dis@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Arslan Kılıç Arslan Kılıç
Genel Başkan Yardımcısı
arslan.kilic@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Prof. Dr. Semih Koray Prof. Dr. Semih Koray
Genel Başkan Yardımcısı
semih.koray@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Naci Beştepe Naci Beştepe
Genel Başkan Yardımcısı
naci.bestepe@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Zeynep Küçük Zeynep Küçük
Genel Başkan Yardımcısı
zeynep.kucuk@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Yunus Soner Yunus Soner
Genel Başkan Yardımcısı
yunus.soner@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Beyazıt Karataş Beyazıt Karataş
Genel Başkan Yardımcısı
beyazit.karatas@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Nusret Senem Nusret Senem
Genel Başkan Yardımcısı
nusret.senem@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Utku Reyhan Utku Reyhan
Genel Başkan Yardımcısı
utku.reyhan@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Mehmet Bedri Gültekin Mehmet Bedri Gültekin
Genel Başkan Yardımcısı
bedri.gultekin@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Prof. Dr. Hamit Zafer Kars Prof. Dr. Hamit Zafer Kars
Genel Başkan Yardımcısı
zafer.kars@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Ferit İlsever Ferit İlsever
Üye
ferit.ilsever@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Mustafa İlker Yücel Mustafa İlker Yücel
Üye
ilker.yucel@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Erol Çakır Erol Çakır
Üye
Emekli Vali
erol.cakir@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Mehmet Cengiz Mehmet Cengiz
Üye
mehmet.cengiz@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Hıdır Hokka Hıdır Hokka
Üye
İşçi Önderi
hidir.hokka@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Hasan Basri Özbey Hasan Basri Özbey
Üye
Avukat
hbasri.ozbey@vatanpartisi.org.tr
0312 231 81 11
Özgeçmiş
Oktay Yıldırım Oktay Yıldırım
Üye
oktay.yildirim@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Bülent Esinoğlu Bülent Esinoğlu
Üye
bulent.esinoglu@iscipartisi.org.tr
0312 231 81 11
Özgeçmiş
Erkan Önsel Erkan Önsel
Üye
erkan.onsel@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Zehra İnci Özdil Zehra İnci Özdil
Üye
inci.ozdil@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Kamil Dede Kamil Dede
Üye
kamil.dede@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Yalçın Büyükdağlı Yalçın Büyükdağlı
Üye
yalcin.buyukdagli@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Osman Bilge Kuruca Osman Bilge Kuruca
Üye
bilge.kuruca@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Barlas Doğu Barlas Doğu
Üye
barlas.dogu@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Tunç Akkoç Tunç Akkoç
Üye
tunc.akkoc@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Sarper Özsan Sarper Özsan
Üye
sarper.ozsan@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Beyhan Yıldırım  Beyhan Yıldırım
Üye
Toplum Bilimci
beyhan.yildirim@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Emrah Maraşo Emrah Maraşo
Üye
emrah.maraso@vatanpartisi.org.tr
Olgu Özdemir
Üye
olgu.ozdemir@vatanpartisi.org.tr
Mehmet Akkaya Mehmet Akkaya
Üye
İşçi
mehmet.akkaya@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Bora Çelik Bora Çelik
Üye
bora.celik@vatanpartisi.org.tr
Prof. Dr. Ümit Akkoyunlu Prof. Dr. Ümit Akkoyunlu
Üye
umitakkoyunlu@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Furkan Mahmat Furkan Mahmat
Üye
Avukat
furkan.mahmat@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Muharrem Yerli Muharrem Yerli
Üye
muharrem.yerli@vatanpartisi.org.tr
Mustafa Güleç Mustafa Güleç
Üye
mustafa.gulec@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Cemil Gözel Cemil Gözel
Üye
Halk Bilimi Öğrencisi
cemil.gozel@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Erdal Demirkıran Erdal Demirkıran
Üye
erdal.demirkiran@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Osman Aydın Şahin
Üye
aydin.sahin@vatanpartisi.org.tr
Bayram Yurtçiçek Bayram Yurtçiçek
Üye
bayram.yurtcicek@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Günizi Dizdar Günizi Dizdar
Üye
gunizi.dizdar@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Elif İlhamoğlu Elif İlhamoğlu
Üye
elif.ilhamoglu@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Turan Karakaş Turan Karakaş
Üye
turan.karakas@vatanpartisi.org.tr
Esin Ergenç Turhan  Esin Ergenç Turhan
Üye
Gazeteci
esin.ergenc@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Uğurcan Yardımoğlu Uğurcan Yardımoğlu
Üye
ugurcan.yardimoglu@vatanpartisi.org.tr
İslam Aslan İslam Aslan
Üye
islam.aslan@vatanpartisi.org.tr
Hasan Fehmi Mavi
Üye
fehmi.mavi@vatanpartisi.org.tr
Niyazi Bingöl
Üye
niyazi.bingol@vatanpartisi.org.tr
İnci Güngör
Üye
inci.gungor@vatanpartisi.org.tr
Yusuf Dülger
Üye
yusuf.dulger@vatanpartisi.org.tr
Abdülkadir Yıldız
Üye
abdulkadir.yildiz@vatanpartisi.org.tr
Sefa Köken Sefa Köken
Üye
sefa.koken@vatanpartisi.org.tr
Çağdaş Cengiz
Üye
cagdas.cengiz@vatanpartisi.org.tr
Meltem Ayvalı
Üye
meltem.ayvali@vatanpartisi.org.tr
Nazlı Çetin
Üye
nazli.cetin@vatanpartisi.org.tr
Uğur Aytaç
Üye
ugur.aytac@vatanpartisi.org.tr
Zeliha Bilgin Gergin
Üye
bilgin.gergin@vatanpartisi.org.tr
Bürge Demircioğlu
Üye
burge.demircioglu@vatanpartisi.org.tr
Zühre Genişel
Üye
zuhre.genisel@vatanpartisi.org.tr
Yadigar Özen
Üye
yadigar.ozen@vatanpartisi.org.tr
Mehmet Ali Esmer Mehmet Ali Esmer
ali.esmer@vatanpartisi.org.tr
Yüksek Mimar-Restarosyon Uzmanı
0532 491 48 09
Hatice Kara
Üye
hatice.kara@vatanpartisi.org.tr
Prof. Dr. Eyüp Selahattin Karakaş
Üye
selahattin.karakas@vatanpartisi.org.tr
Güldane Pekdoğan
Üye
guldane.pekdogan@vatanpartisi.org.tr
Sıla Ay
Üye
sila.ay@vatanpartisi.org.tr
Elif Keskin
Üye
elif.keskin@vatanbpartisi.org.tr
Talat Özdemir Talat Özdemir
Üye
talat.ozdemir@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Nevriye Demirkan
Üye
nevriye.demirkan@vatanpartisi.org.tr
Hülya Yarbuz
Üye
hulya.yarbuz@vatanpartisi.org.tr
Ali Rıza Tekin
Üye
riza.tekin@vatanpartisi.org.tr
Yıldırım Çavuşovalı
Üye
yildirim.cavusovali@vatanpartisi.org.tr
Özden Gönül
üye
ozden.gonul@vatanpartisi.org.tr
Serdar Gürses
Üye
serdar.gurses@vatanpartisi.org.tr
Zeki Gürsoy
Üye
zeki.gursoy@vatanpartisi.org.tr
Engin Kurşuncu
Üye
engin.kursuncu@vatanpartisi.org.tr
Prof. Ali Rıza Odabaşı
Üye
riza.odabasi@vatanpartisi.org.tr
Erdem Özdemir
Üye
erdem.ozdemir@vatanpartisi.org.tr
Sezai Okay
Üye
sezai.okay@vatanpartisi.org.tr
Ertan Acır Ertan Acır
Üye
ertan.acir@vatanpartisi.org.tr
Prof. Dr. Meliha Atalay
Üye
meliha.atalay@vatanpartisi.org.tr
Tuğba Acer
Üye
tugba.acer@vatanpartisi.org.tr
Semiha Boya
Üye
semiha.boya@vatanpartisi.org.tr
Emre Albayrak
Üye
emre.albayrak@vatanpartisi.org.tr
Celal Tok
Üye
celal.tok@vatanpartisi.org.tr