Öncü Gençlik Yaz Akademisi İzmir'de

Vatan Partisi Öncü Gençlik, Geleneksel Yaz Akademisi'ni bu yıl 26 Temmuz-1 Ağustos tarihlerinde İzmir'in Dikili ilçesinde düzenleyecek

Tarih:

Etkinliğe Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek, Em. Tüma. Cem Gürdeniz, Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Koç ve Doç. Dr. Atakan Hatipoğlu katılacak.

 

Türkiye'nin dört bir yanından katılacak gençlerle felsefeden tarihe, siyasetten ekonomiye, kültüre ve sanata kadar çeşitli konuların masaya yatırıldığı etkinlikte gelecek döneme hazırlanacak olan Öncü Gençlik, siyasi ve pratik donanımlarını zenginleştirecek eğitimler düzenleyecek. Ayrıca gençlik forumu ve turnuvalar yapılacak.

'TÜRKİYE’Yİ YÖNETMEK İÇİN HAZIRLANIYORUZ'

 

Öncü Gençlik Genel Sekreteri Ferdi Tanhan Geleneksel Yaz Akademisi hakkında açıklama yaptı. Tanhan şöyle konuştu: Vatan Partisi Öncü Gençlik olarak emperyalist sistemin aşıladığı çıkmazlara ve tehditlere karşı çıkıyoruz. Geleneksel hale getirdiğimiz Öncü Gençlik Yaz Akademileriyle Mustafa Kemal Atatürk'ün devrimci gençliğini bilimle, felsefeyle ve mücadele ile donatıyoruz. Ülkemize dönük tehditlerin arttığı bugünlerde milletimizin vatanın varlığını ve birliğini koşulsuz savunacak gençlere ihtiyacı var. Türk Gençliği milleti zor günlerden çıkartacak kararlılığın adıdır. Bu kararlılığı perçinlemek ve gelecek dönemde ülkemizin önünde duran zorlu günlere hazırlanmak için bütün arkadaşlarımızı İzmir- Dikili'de düzenlenecek Öncü Gençlik Yaz Akademisine davet ediyoruz.