Başkanlık Kurulu

Doğu Perinçek Doğu Perinçek
Genel Başkan
Anayasa Hukuku Doktoru
dogu.perincek@vatanpartisi.org.tr
0312 231 81 11 / 0212 251 99 10
Toros Sokak No: 9 Sıhhıye - ANKARA
Özgeçmiş
Utku Reyhan Utku Reyhan
Genel Sekreter
Felsefeci
utku.reyhan@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Serhan Bolluk Serhan Bolluk
Genel Sayman
Tıp Doktoru
serhan.bolluk@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Hasan Korkmazcan Hasan Korkmazcan
Başkanlık Kurulu Üyesi - TBMM Grubu Bürosu
Hukukçu
hasan.korkmazcan@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Hüseyin Tugay Şen Hüseyin Tugay Şen
Başkanlık Kurulu Üyesi - Sanayici ve İş İnsanları Bürosu
Avukat
tugay.sen@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Nusret Senem Nusret Senem
Başkanlık Kurulu Üyesi - Hukuk İşleri
Avukat
nusret.senem@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Prof. Dr. Semih Koray Prof. Dr. Semih Koray
Başkanlık Kurulu Üyesi- Bilim ve Üniversiteler Bürosu
semih.koray@vatanpartisi.org.tr
Serdar Üsküplü Serdar Üsküplü
Başkanlık Kurulu Üyesi - Propaganda Bürosu
İnşaat Mühendisi
serdar.uskuplu@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Soner Polat Soner Polat
Başkanlık Kurulu Üyesi - Uluslararası İlişkiler Bürosu
Emekli Tümamiral
soner.polat@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Prof. Dr. Tülin Oygür Prof. Dr. Tülin Oygür
Başkanlık Kurulu Üyesi - Eğitim Bürosu
Emekli Öğretim Görevlisi
tulin.oygur@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Yıldırım Koç Yıldırım Koç
Başkanlık Kurulu Üyesi - İşçi Sendika Bürosu
Öğretim Üyesi
yildirm.koc@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Pınar Gül Pınar Gül
Başkanlık Kurulu Üyesi - Öncü Kadın Genel Başkanı
Mali Müşavir
pinar.gul@vatanpartisi.org.tr
Özgür Bursalı Özgür Bursalı
Başkanlık Kurulu Üyesi - Öncü Gençlik Genel Başkanı
ozgur.bursali@vatanpartisi.org.tr