Vatan Partisi İl Örgütleri

Türkiye genelindeki Vatan Partisi il örgütlerinin iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Adana İl Örgütü
İl Başkanı: Ahmet Suseven
adana@vatanpartisi.org.tr
0 532 155 19 56
Hurmalı Mahallesi 34002 Sokak Yusuf Serin İş Merkezi No:1 kat:5 Daire:502 (Çetinkaya yanı, Erten Otel karşısı)
Adana İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Adıyaman İl Örgütü
İl Başkanı: Mustafa Kabarcık
mustafakabarcik0202@gmail.com | adiyaman@vatanpartisi.org.tr
0 532 240 64 84
Ulu Cami Mah. Atatürk Cad. Belediye İşhanı Kat: 2 No: 52 Adıyaman
Adıyaman İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Afyonkarahisar İl Örgütü
İl Başkanı: Ziya Öztürk
afyonkarahisar@vatanpartisi.org.tr | hkaranlik@hotmail.com.tr
0 536 610 28 39
Dumlupınar Mah. Ordu Bul. No 8/5 Afyonkarahisar
Afyonkarahisar İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Ağrı İl Örgütü
İl Başkanı: Selami Selman
0 533 194 69 04
Alparslan Mah. Turgut Özal Bulvarı, Süphan Cad. 911. Sokak, Patnos/Ağrı
Ağrı İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Aksaray İl Örgütü
0 531 734 39 60
Zincirli Mah. Vehbibey Cad. Us İşhanı No: 30/70 Aksaray
Aksaray İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Amasya İl Örgütü
İl Başkanı: Sefer Kılıç
amasya@vatanpartisi.org.tr
0 552 546 19 53
Gökmedrese Mah. Mustafa Kemal Paşa Cad. Bakacak Sok. Cemcan Apt. No:1 K: 2 Amasya
Ankara İl Örgütü
İl Başkanı: Utku Reyhan
ankara@vatanpartisi.org.tr
0 (312) 232 10 75
Meşrutiyet Cad. Ergene Apt. No: 20/12 Kızılay, Ankara
Antalya İl Örgütü
İl Başkanı: Serdar Üsküplü
antalya@vatanpartisi.org.tr
0 542 351 33 77
Fevzi Çakmak Mah. Süleyman Demirel Bulvarı 6187 Sok. No:1 Kat:1 Daire:1 Kepez/ANTALYA
Antalya ilçe örgütleri için tıklayın...
Ardahan İl Örgütü
İl Başkanı: Erdal Uygur
ardahan@vatanpartisi.org.tr / erdaluygur75@gmail.com
0 536 361 58 85
Kaptanpaşa Mah. Çapanlar işhanı Kat:1 No:3 Ardahan
Ardahan İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Artvin İl Örgütü
artvin@vatanpartisi.org.tr
İnönü Cad. Aksakaloğlu İşhanı Kat:4 No:43
Aydın İl Örgütü
İl Başkanı: Av. Zühre Genişel
aydin@vatanpartisi.org.tr
0 (256) 212 25 71 - 0 532 632 99 68
Ramazanpaşa Mah. İstiklal Cad. Yıldırım Ap. No: 17/3 Efeler
Aydın İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Balıkesir İl Örgütü
İl Başkanı: Emre Albayrak
balikesir@vatanpartisi.org.tr
0 542 244 90 95
Yıldırım Mahallesi, Milli Kuvvetler Caddesi, Özmelek İş Hanı, No:29, Kat:3, Daire:9, Karesi/BALIKESİR
Balıkesir İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Bartın İl Başkanlığı
İl Başkanı: Ertan Çolakoğlu
bartin@vatanpartisi.org.tr
0 546 185 97 80
Orta Mah. Piryancılar Cad. Fırıncıoğlu İş Merkezi, Kat: 1, Bartın
Bartın İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Batman İl Başkanlığı
İl başkanı: İrfan Çoşkun
0 506 096 66 82
GAP mah Turgut Özal bulvarı Kevser iş merkezi kat 3 no17 Batman
Bayburt İl Örgütü
İl Başkanı: Hacı Murat Durğut
bayburt@vatanpartisi.org.tr
0 553 508 55 74
Zahit Mah. Cihanşah Sok. No: 6/2 Bayburt
Bilecik İl Örgütü
İl Başkanı: Feridun Aynur
bilecik@vatanpartisi.org.tr
0 (228) 315 31 73 - 0 530 882 36 01
cumhuriyet mah. Cumhuriyet cad.Teyfik Erdem Apt. 5/1 kat 5 daire.14 Bilecik
Bilecik İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Bingöl İl Örgütü
0 549 776 4195
Bitlis İl Örgütü
İl Başkanı Medeni Unal
0 530 796 9334
Bolu İl Örgütü
İl Başkanı: Uğur Türesin
bolu@vatanpartisi.org.tr
0 531 734 39 60
Büyük Cami Mah. İzzet Baysal Cd. DİK Sok. Kulçak Apt. No: 2/100 Bolu
Bolu İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Burdur İl Örgütü
burdur@vatanpartisi.org.tr
0 531 734 39 60
Konak Mah. Taksi Sok. No: 10/3 Burdur
Burdur İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Bursa İl Örgütü
İl Başkanı: Dilek Çınar
bursa@vatanpartisi.org.tr
0 (224) 220 12 87
Kurtoğlu Mah. 1.Yeşil Cad. Caner Apt. No:7/3 Yıldırım, Bursa
Bursa İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Çanakkale İl Örgütü
İl Başkanı: Binnur Zuhat Yokuş
canakkale@vatanpartisi.org.tr
0 (286) 21434 78 - 0 505 810 22 70
Namık Kemal Mah. Köprübaşı Cad. Site Apt. No: 51/1
Çanakkale İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Çankırı İl Örgütü
İl Başkanı: Süleyman Karataş
suleymankaratas1953@gmail.com
0 505 430 19 16
Çarşı içi Şahin Apt. Kat: 2, Kurşunlu-Çankırı
Çankırı İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Çorum İl Örgütü
İl Başkanı: Ahmet Rasim Burhanoğlu
corum@vatanpartisi.org.tr
0 (364) 213 54 15 - 0 533 746 35 88
Yeniyol Mah. Gazi Cad. Hitit İşmerkezi 13/46 Çorum
Çorum İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Denizli İl Örgütü
İl Başkanı: Mehmet Çobanoğlu
denizli@vatanpartisi.org.tr
0 (258) 263 97 93 - 0 530 462 39 71
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı Yıldız Dinçer İşhanı Kat:6
Denizli İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Diyarbakır İl Örgütü
İl Başkanı: Ferdi Tanhan
diyarbakir@vatanpartisi.org.tr
0 538 079 44 33
Peyas Urfa Yolu Memozin Apartmanı No:72/1 Kayapınar/Diyarbakır
Düzce İl Örgütü
İl Başkanı: Fethi Sönmez
duzce@vatanpartisi.org.tr
(0 380) 523 10 81 - 0 532 704 99 03
Şerefiye Mah. Atatürk Bulvarı Hasan Dokumacı Pasajı No:7 D:8
Düzce İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Edirne İl Örgütü
İl Başkanı: Hasan Ateş
http://vatanpartisi.org.tr/edirne
edirne@vatanpartisi.org.tr
0 505 443 28 28
Abdurrahman Mah. Atatürk Bulvarı Demir İş Merkezi No:168/61
Elazığ İl Örgütü
İl Başkanı: Hatice Koyun
elazig@vatanpartisi.org.tr
0 (424) 233 01 71 - 0 505 311 20 48
2.Harput Cad. Acar İşhanı Kat:5 Elazığ
Erzincan İl Örgütü
İl Başkanı: Serkan Karatepe
erzincan@vatanpartisi.org.tr
0 539 294 66 18
Atatürk Mah. Alikemali Cad. No: 54 Erzincan
Erzurum İl Örgütü
İl Başkanı: Nedim Gültekin
erzurum@vatanpartisi.org.tr
0 536 827 26 50
Lalapaşa Mah. Mumcu Cad. Pasin Apartmanı Kat:6 D:41 Yakutiye, Erzurum
Erzurum İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Eskişehir İl Örgütü
İl Başkanı: Furkan Kaplan
eskisehir@vatanpartisi.org.tr
0 (222) 233 38 57 - İl Başkanı: 0 541 952 79 69
HacıAlibey Mah. Sakarya 1. Cad. Ülkü Sok. Menekşe Apt. No:2 K:1 D:2 Tepebaşı / Eskişehir
Eskişehir İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Gaziantep İl Örgütü
İl Başkanı: Yusuf Gören
gaziantep@vatanpartisi.org.tr
0 532 388 27 72
Bahçelievler Mah. Atatürk Bulvarı No: 127 Lalem Apt. Kat:3 Daire:7 Şahinbey/Gaziantep
Gaziantep İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Giresun İl Örgütü
İl Başkanı: Hüseyin Özgürel
giresun@vatanpartisi.org.tr
0 533 463 85 88
Kapu Mah. Gazi Cad. Güven Çarşısı Kat:2 No:201
Giresun İlçe Örgütleri için tıkayınız...
Gümüşhane İl Örgütü
0 531 734 39 60
Hatay İl Örgütü
İl Başkanı: Yunus Özgür Yıldırım
hatay@vatanpartisi.org.tr
0 553 843 01 13
Atatürk Cad. Lale Apt. No: 28 Kat. 4 Daire:7 Antakya/Hatay
Hatay İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Iğdır İl Örgütü
igdir@vatanpartisi.org.tr
0 531 734 39 60
Atatürk Cad. Iğdır Pasajı No:29 Kat:1 / Iğdır
Isparta İl Örgütü
İl Başkanı: Murat İşler
isparta@vatanpartisi.org.tr
0 (246) 232 88 04 - 0 545 391 13 00
Kutlubey Mah. Buğday Cad. 1002. Sokak Altınbaş Pasajı No:7 D.1
Isparta İlçe Örgütleri için tıklayınız...
İstanbul İl Örgütü
İl Başkanı: Yadigar Özen
istanbul@vatanpartisi.org.tr
0 (212) 251 99 10
İstiklal Cad. Deva Çıkmazı No:3 Galatasaray / Beyoğlu, İstanbul
İstanbul İlçe Örgütleri için tıklayınız...
İzmir İl Örgütü
İl Başkanı: Serhan Bolluk
http://vatanpartisi.org.tr/izmir
izmir@vatanpartisi.org.tr
0 (232) 484 79 43
1371 Sokak Kasman İşhanı Kat: 6 Daire: 602 Konak/İzmir
İzmir İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Kahramanmaraş İl Örgütü
İl Başkanı: Nebahat Khosra Hosseini Ghadim
kahramanmaras@vatanpartisi.org.tr
0 (344) 223 66 25 - 0 536 868 20 37
İsmetpaşa Mah. Şehit Mücahit Şimşek Sok. Marifhan İşhanı No: 19, Kat: 2
Kahramanmaraş İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Karabük İl Örgütü
İl Başkanı: Ahmet Yılmaz
karabuk@vatanpartisi.org.tr
0 542 276 32 52
Hürriyet Mahallesi, İnönü Caddesi, Altınkepçe Çarşısı, 2. Kat No: 206
Kars İl Örgütü
İl Başkanı: Tuncay Mutluer
kars@vatanpartisi.org.tr
0 (474) 212 42 47
Faikbey Cad. Zafer Kuyumcusu üstü K:3 D:11
Kars İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Kastamonu İl Örgütü
İl Başkanı: Hüseyin Günüç
kastamonu@vatanpartisi.org.tr
0 535 634 52 98 - 0 505 521 52 54
Plevne Cad. No:24/4
Kastamonu İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Kayseri İl Örgütü
İl Başkanı: Prof. Dr. Eyüp Selahattin Karakaş
kayseri@vatanpartisi.org.tr
0 532 461 60 20 / 0 542 558 91 27
Gevher Nesibe Mah. İstasyon Caddesi, Tapınç-Ünlü İş Merkezi, No1, Kat.6, Kocasinan
Kayseri İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Kırıkkale İl Örgütü
İl Başkanı: Tarık Tekin
kirikkale@vatanpartisi.org.tr
0 505 954 22 77
Hüseyin Kahya Mah. Menderes Cad. No: 7/2 Kırıkkale
Kırıkkale İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Kırklareli İl Örgütü
İl Başkanı: Erdal Demirkan
kirklareli@vatanpartisi.org.tr
0 (288) 212 50 65 - 0 536 691 00 21
Karakaş Mah. Şehit Kd. Çvş. Yıldırım Akbulut Sok. No 9/2 Kırklareli
Kırklareli İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Kırşehir İl Örgütü
İl Başkanı: Nusret Var
kirsehir@vatanpartisi.org.tr
0 505 770 75 08
Esen Pasajı No: 32/1
Kilis İl Örgütü
kilis@vatanpartisi.org.tr
0 531 734 39 60
Kocaeli İl Örgütü
İl Başkanı: Yalçın Arslan
kocaeli@vatanpartisi.org.tr
0 (262) 324 30 87 - 0 532 381 99 27
Kemalpaşa Mah. Eski Postane Sok. Demirsoy İşhanı, No: 9/14 - 41200 İzmit/Kocaeli
Kocaeli İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Konya İl Örgütü
İl Başkanı: Kazım Koçer
konya@vatanpartisi.org.tr
0 (332) 353 93 91 - 0 506 633 54 02
Hoca Hasan Sokak, Sahibata Mahallesi 11/9 Meram / Konya
Konya İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Kütahya İl Örgütü
İl Başkanı: Aliekber Altınkaya
kutahya@vatanpartisi.org.tr
0 534 399 64 39
Cumhuriyet Cad. No:76 Kütahya
Kütahya İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Malatya İl Örgütü
İl Başkanı: Arif Doğan
malatya@vatanpartisi.org.tr
0 (422) 322 07 22 - 0 541 747 32 66
Milli Egemenlik Cad. Meydan Apt. Kat:3 No:5
Malatya İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Manisa İl Örgütü
İl Başkanı: Onur Özcan
manisa@vatanpartisi.org.tr
0 507 980 43 58
1. Anafartalar Mah. 1605. Sokak, No: 3/2 Şehzadeler/Manisa
Manisa İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Mardin İl Örgütü
İl Başkanı: Zeynettin Bozan
0 542 493 51 03
Nur Mahallesi, Vali Ozan Caddesi, Elifana 4 Sitesi, Daire: 3, Artuklu/Mardin
Mardin İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Mersin İl Örgütü
İl Başkanı: Ali Rıza Taşdelen
mersin@vatanpartisi.org.tr
0 (324) 336 45 32
Mesudiye Mah. 121. Cad. Akel İşmerkezi No:60 Kat:4
Mersin İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Muğla İl Örgütü
İl Başkanı: Emre Aykın
mugla@vatanpartisi.org.tr
0 (252) 212 99 41
Marmaris Bulvarı Reyhan Pastanesi Üzeri Kat:3
Muğla İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Muş İl Örgütü
İl Başkanı: Hakan Süzgeç
0536 023 53 45
Nevşehir İl Örgütü
İl Başkanı: Prof. Dr. Meliha Atalay
http://vatanpartisi.org.tr/nevsehir
nevsehir@vatanpartisi.org.tr
0 (384) 214 14 88 - 0 542 217 40 05
Cami Cedit Mah. Atatürk Bulvarı Merkez İşhanı No:15 Kat:2 D:62
Nevşehir İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Niğde İl Örgütü
İl Başkanı: Hasan Akşen
nigde@vatanpartisi.org.tr / aksenhasan@gmail.com
0 532 201 42 75
Doğu Mah. İnönü Cad. No 2/7 Ulukışla/Niğde 51900
Niğde İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Ordu İl Örgütü
İl Başkanı: Osman Erdaş
ordu@vatanpartisi.org.tr - erdas52@hotmail.com.tr
Tel & Faks : 0 (452) 214 08 50 / GSM: 0 536 738 53 08
Şarkiye Mah. Kocakişi Sok. Kalafat İş Hanı Kat:2 No: 10 / 201 Altınordu/Ordu
Ordu İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Osmaniye İl Örgütü
İl Başkanı: Fehmi Erdoğdu
osmaniye@vatanpartisi.org.tr
0 507 611 27 62
İstiklal Mah. Atatürk Cad. Bora Apt. Zemin Kat Osmaniye
Osmaniye İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Rize İl Örgütü
İl Başkanı: Salih Öksüz
rize@vatanpartisi.org.tr
0 538 585 76 66
Piriçelebi Mah. Cumhuriyet Cad. Medine Han, No: 99 Kat: 4 Rize
Rize İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Sakarya İl Örgütü
İl Başkanı: Kemal Ağralı
sakarya@vatanpartisi.org.tr
0 506 844 96 57
Semerciler Mah. Yuvam Sok. No:27 Ziya Özbakır Apt. K: 3 Adapazarı, Sakarya
Sakarya İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Samsun İl Örgütü
İl Başkanı: Haydar Çolak
samsun@vatanpartisi.org.tr
0 532 485 80 83
Kale Mah. Osmaniye Cad. 144. Sokak Kerele Apt. Kat: 2 İlkadım / Samsun
Samsun İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Sinop İl Örgütü
İl Başkanı: Sebahattin Canik
sinop@vatanpartisi.org.tr - sebahattinc@hotmail.com
0 536 987 61 89 - 0 368 260 50 57
Camikebir Mh. Büyük Cami Yokuşu Sk. No: 11/1
Sinop İlçe Örgütleri için tıklayınız.
Sivas İl Örgütü
İl Başkanı: Abbas Aslandoğan
sivas@vatanpartisi.org.tr
0 537 342 90 06
Rahmi Günay Caddesi, 16.1. Sokak, No 6/2 Sivas
Sivas İlçe Örgütleri için tıklayınız
Şanlıurfa İl Örgütü
İl Başkanı:
sanliurfa@vatanpartisi.org.tr
Atatürk Mah. 33 sok kömür apt 3A/2 kat 6 no 12 Topçumeydanı Haliliye /Şanlıurfa
Şanlıurfa İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Şırnak İl Örgütü
İl Başkanı: İsmail Kabul
0 532 066 76 73
Şırnak İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Tekirdağ İl Örgütü
İl Başkanı: Kadri Karaoğlu
tekirdag@vatanpartisi.org.tr
0 (282) 264 18 48 - ‎0 536 768 58 57
Yavuz Mah. Abidin Paşa Sokak, No: 16/A, Süleymanpaşa/Tekirdağ
Tekirdağ İlçe Örgütleri için tıklayınız.
Tokat İl Örgütü
Ayhan Çabuk
0 532 668 41 01
Tokat İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Trabzon İl Örgütü
İl Başkanı: Osman Nuri Saral
trabzon@vatanpartisi.org.tr
0 532 463 74 65 - 0 (462) 323 19 64
Kemerkaya Mah. Ziyat Nemli Sanat Sok. Kasımoğlu İşhanı Kat:5 No:5 Ortahisar
Trabzon İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Tunceli İl Örgütü
İl Başkanı: Ahmet Yaman
0 539 203 72 62
Moğultay Mah. Ata Sok. Hüseyin Güngör İşmerkezi No:17 Kat:3 D:12 Tunceli
Tunceli İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Uşak İl Örgütü
İl Başkanı: Kadir Altunkaya
usak@vatanpartisi.org.tr
0 (276) 215 65 63 / 0 530 151 66 46
Durak Mahallesi, Hoca Tahir Efendi, No: 2 Kat: 5 Daire:506, Uşak
Uşak ilçe örgütleri için tıklayınız
Van İl Örgütü
İl Başkanı: Hayati Can
0 541 407 24 68
Şerefiye Mah. İrfan Baştuğ Caddesi, Tiana Center İş Merkezi, K: 1, No: 5 VAN
Yalova İl Örgütü
İl Başkanı: Mustafa Lütfi Bal
yalova@vatanpartisi.org.tr
0 (226) 812 18 36 - 0 535 899 66 75
Rüstempaşa Mah. Cumhuriyet Cad. Rasimefendi İşhanı No:10 Kat:4 D:44 Yalova
Yozgat İl Örgütü
İl Başkanı: Orhan Nuri Korkmaz
0 532 789 31 10
Zonguldak İl Örgütü
İl Başkanı: Gökhan Yılmaz
zonguldak@vatanpartisi.org.tr
0 532 230 53 64
Mithatpaşa Mah. Şemsi Denizer Şok. Karaelmas Apt. No: 11 Kat 1
Zonguldak İlçe Örgütleri