Başkanlık Kurulu

Doğu Perinçek Doğu Perinçek
Genel Başkan
Anayasa Hukuku Doktoru
dogu.perincek@vatanpartisi.org.tr
0312 231 81 11 / 0212 251 99 10
Aşağı Öveçler Mah. 1308. Sok. No: 12 Çankaya - ANKARA
Özgeçmiş
Özgür Bursalı Özgür Bursalı
Genel Sekreter
ozgur.bursali@vatanpartisi.org.tr
Şehmus Yıldırım Gençer Şehmus Yıldırım Gençer
Genel Sayman Vekili
Arif Doğan Arif Doğan
Genel Başkan Yardımcısı - Kardeşlik Bürosu Başkanı
Esnaf
arif.dogan@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Prof. Dr. Ercan Enç Prof. Dr. Ercan Enç
Genel Başkan Yardımcısı - Kitle Örgütleri Bürosu Başkanı
ercan.enc@vatanpartisi.org.tr
Hasan Korkmazcan Hasan Korkmazcan
Genel Başkan Yardımcısı - TBMM Grubu Bürosu
Hukukçu
hasan.korkmazcan@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Hüseyin Tugay Şen Hüseyin Tugay Şen
Genel Başkan Yardımcısı - Sanayici ve İş İnsanları Bürosu
Avukat
tugay.sen@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Nusret Senem Nusret Senem
Genel Başkan Yardımcısı - Hukuk İşleri
Avukat
nusret.senem@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Prof. Dr. Semih Koray Prof. Dr. Semih Koray
Genel Başkan Yardımcısı - Uluslararası İlişkiler Bürosu
semih.koray@vatanpartisi.org.tr
Serdar Üsküplü Serdar Üsküplü
Genel Başkan Yardımcısı - Propaganda Bürosu
İnşaat Mühendisi
serdar.uskuplu@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Serhan Bolluk Serhan Bolluk
Genel Başkan Yardımcısı
Tıp Doktoru
serhan.bolluk@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Utku Reyhan Utku Reyhan
Genel Başkan Yardımcısı - Ulusal Strateji Merkezi
Felsefeci
utku.reyhan@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Meltem Ayvalı Meltem Ayvalı
Öncü Kadın Genel Başkanı
Eczacı
meltem.ayvali@vatanpartisi.org.tr
Ferdi Tanhan Ferdi Tanhan
Öncü Gençlik Genel Başkanı
ferdi.tanhan@vatanpartisi.org.tr