Doğu Perinçek: Fox TV Biden Tayfası'nın kanalı

Genel Başkanımız Dr. Doğu Perinçek Ulusal Kanal’da yayınlanan Çıkış Yolu programında Fox TV’ye tepki gösterdi

Tarih:

Geçen günlerde Fox TV ekranlarında yayınlanan gündüz kuşağı programında yayınlanan cinsel içerikli videoya tepki gösteren Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek, bu durumun toplumu çürütme isteminden kaynaklandığını vurguladı.

 

 

“BU ÇÜRÜME TOPLUMSAL HAREKETLE TEMİZLENİR”

 

Perinçek, “Türk gençliğini insanını çürütmek aile yapısını ortadan kaldırmak. Bakın bu Fox TV aynı zamanda Biden tayfasının en önemli kanalıdır. Türk insanını kadınıyla, erkeğiyle, genciyle çürütmek isteyen bir ideolojik bombardıman da var. Çürüme yozlaşma bunlara karşı biz kararlı bir mücadele kararı aldık Vatan Partisi olarak.   Buradan kutluyorum Cumhuriyet Kadınları Derneği’ni. Uyuşturucuya Karşı Anneler Hareketi’ni başlattı. Bu konuda çok büyük bir şey var heyecan var onu görüyoruz. Bu uyuşturucu belasıyla karşı karşıya gelen anneler babalar falan bunlar harekete geçmeye başladı. Göreceksiniz çok büyük bir toplumsal hareket olacak. Zaten bu da toplumsal hareket ile temizlenir. Hem önlenmesi için hem de kurtarılması için gençlerimizin bu toplumsal hareket son derece etkili olacak” diyerek toplumsal çürümeyi hedef aldı.

 

 

“FOX TV’Yİ PROTESTO EDİYORUM”

 

Fox TV’nin yönetimini uyaran Perinçek, “Fox TV’yi protesto ediyorum. Yönetenlere de buradan selamlarımızı yollayalım ve bu yozlaşmanın çürümenim aleti olmamalarını onlara öneriyoruz. Çok ayıptır yayınladıkları o şeyler. Türk toplumunu çürütmek için yabancı emperyalistlere alet olmanın hat safhasında bulunuyorlar. Vazgeçmelerini öneriyoruz. Hepsini toptan uyaralım. Ama Fox’un en önde koştuğunu görüyoruz. Hepsini görüyoruz ama çok sivri uygulamalara giren Fox'u özel olarak uyarıyoruz” dedi.