Vatan Partisi İl Örgütleri

Türkiye genelindeki Vatan Partisi il örgütlerinin iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Adana İl Örgütü
İl Başkanı: Selver Kaplan
adana@vatanpartisi.org.tr
(0 535) 376 38 27
Kayalıbağ Mahallesi, Turhan Cemal Beriker Bulvarı, Fazilet Ertem İş Hanı, Kat: 8, No: 41-42-43 Seyhan/ADANA (Eski Türk Hava Kurumu karşısı)
Adana İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Adıyaman İl Örgütü
İl Başkanı: Mustafa Kabarcık
mustafakabarcik0202@gmail.com | adiyaman@vatanpartisi.org.tr
(0 532) 240 64 84
Ulu Cami Mah. Atatürk Cad. Belediye İşhanı Kat: 2 No: 52 Adıyaman
Adıyaman İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Afyonkarahisar İl Örgütü
İl Başkanı: Hüseyin Karanlık
afyonkarahisar@vatanpartisi.org.tr | hkaranlik@hotmail.com.tr
0549 371 00 27
İstasyon Cad. Ordu Bulvarı 2. Vakıfhan Kat:2 No:7 Afyon
Afyon İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Aksaray İl Örgütü
İl Başkanı: Mustafa Yılmaz
0542 791 69 89
Zincirli Mah. Vehbibey Cad. Us İşhanı No: 30/70 Aksaray
Aksaray İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Amasya İl Örgütü
İl Başkanı: Osman Yılmaz Devran
amasya@vatanpartisi.org.tr | osmanyilmaz_devran@hotmail.com
(0 532) 584 41 04
Gökmedrese Mah. Mustafa Kemal Paşa Cad. Bakacak Sok. Cemcan Apt. No:1 K: 2 Amasya
Ankara İl Örgütü
İl Başkanı: Kamil Dede
ankara@vatanpartisi.org.tr
(0 312) 232 10 75 - (0 549) 371 00 44
Meşrutiyet Cad. Ergene Apt. No: 20/12 Kızılay, Ankara
Antalya İl Örgütü
İl Başkanı: Ahmet Özbay
antalya@vatanpartisi.org.tr
0532 203 77 52
Elmalı Mah. 21. Sok. Cumhuriyet Meydanı, Nadir Apt. Kat:3 No: 5 / 8 Muratpaşa
Antalya ilçe örgütleri için tıklayın...
Ardahan İl Örgütü
İl Başkanı: İlhan Öztürk
ardahan@vatanpartisi.org.tr
0538 442 9475
Kaptanpaşa Mah. Çapanlar işhanı Kat:1 No:3 Ardahan
Ardahan İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Artvin İl Örgütü
İl Başkanı: Temel Demirci
artvin@vatanpartisi.org.tr
0542 411 40 22
İnönü Cad. Aksakaloğlu İşhanı Kat:4 No:43
Aydın İl Örgütü
İl Başkanı: Emre Albayrak
aydin@vatanpartisi.org.tr
(0 256) 212 25 71 / 0543 627 22 52
Ramazanpaşa Mah. İstiklal Cad. Yıldırım Ap. No: 17/3 Efeler
Aydın İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Balıkesir İl Örgütü
İl Başkanı: Osman Aydın Şahin
balikesir@vatanpartisi.org.tr
(0 532 )286 82 53 - (0 266) 245 13 88
Milli Kuvvetler Cad. Özmelek Apt. No:21 K: 2 D:1 Altıeylül, Balıkesir
Balıkesir İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Bartın İl Başkanlığı
Sorumlu: Bahattin Durak (Devrek İlçe Başkanı)
bartin@vatanpartisi.org.tr
0532 586 6330
Bartın İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Batman İl Başkanlığı
İl Başkanı: Mustafa Eke
(0 533) 673 47 72
GAP Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı, Safir Plaza No: 507 Batman
Bayburt İl Örgütü
İl Başkanı: Hacı Murat Durğut
bayburt@vatanpartisi.org.tr
(0 553) 508 55 74
Zahit Mah. Cihanşah Sok. No: 6/2 Bayburt
Bilecik İl Örgütü
İl Başkanı: Niyazi Güner
bilecik@vatanpartisi.org.tr
(0 228) 315 31 73 - (0 530) 882 36 01
Yeni Mah. Monter Sok. No:1 Bozüyük, Bilecik
Bilecik İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Bingöl İl Örgütü
İlçe Başkanı: Ali Haydar Varan
(0 532) 343 2057
İnönü Mah. Genç Cad. Şişli Sok. No: 17/B Bayram Apt. Kat 4 No: 4 Bingöl
Bolu İl Örgütü
İlçe Başkanı: Kazım Kesmen
bolu@vatanpartisi.org.tr
(0 535) 769 63 05
Büyük Cami Mah. İzzet Baysal Cd. DİK Sok. Kulçak Apt. No: 2/100 Bolu
Bolu İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Burdur İl Örgütü
İl Başkanı: İbrahim Kılınç
burdur@vatanpartisi.org.tr
(0 505) 238 23 30
Konak Mah. Taksi Sok. No: 10/3 Burdur
Burdur İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Bursa İl Örgütü
İl Başkanı: Mehmet Alanbel
bursa@vatanpartisi.org.tr
(0 224) 220 12 87 / (0 532) 662 47 28
Aktar Hüsam Mh. Ahmet Hamdi Tanpınar Cd. Tanpınar Apt. No:7/14 Osmangazi, Bursa
Bursa İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Çanakkale İl Örgütü
İl Başkanı: Tolga Akkuzuluoğlu
canakkale@vatanpartisi.org.tr
(0 286) 213 42 46 / (0 506) 604 1559
Namık Kemal Mah. Köprübaşı Cad. Site Apt. No: 51/1
Çanakkale İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Çankırı İl Örgütü
İl Başkanı: Süleyman Karataş
suleymankaratas018@gmail.com | cankiri@vatanpartisi.org.tr
0505 430 19 16
Buğday pazarı Mah. Elif Cad. Atlı İşhanı No: 1 Çankırı
Çankırı İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Çorum İl Örgütü
İl Başkanı: Ahmet Rasim Burhanoğlu
corum@vatanpartisi.org.tr
(0 364) 213 54 15 - (0 533) 746 35 88
Yeniyol Mah. Gazi Cad. Hitit İşmerkezi 13/46 Çorum
Çorum İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Denizli İl Örgütü
İl Başkanı: İbrahim Kasapoğlu
denizli@vatanpartisi.org.tr
(0 258 ) 263 97 93 - (0 536) 330 62 52
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı Yıldız Dinçer İşhanı Kat:6
Denizli İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Diyarbakır İl Örgütü
Sorumlu kişi: Mehmet Haluk Milhalioğlu
diyarbakir@vatanpartisi.org.tr
0534 452 68 67
Gevran Cad. Uludağ Apt. No: 12 Kat: 2 D: 6 Ofis, Yenişehir/Diyarbakır
Düzce İl Örgütü
İl Başkanı: Fethi Sönmez
duzce@vatanpartisi.org.tr
(0 380) 523 10 81 - (0 532) 704 99 03
Şerefiye Mah. Atatürk Bulvarı Hasan Dokumacı Pasajı No:7 D:8
Düzce İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Edirne İl Örgütü
İl Başkanı: Hasan Ateş
http://vatanpartisi.org.tr/edirne
edirne@vatanpartisi.org.tr
0 505 443 28 28
Abdurrahman Mah. Talat Paşa Asfaltı Demir İş Merkezi Zemin Kat No:168/62
Elazığ İl Örgütü
İl Başkanı: Hatice Koyun
elazig@vatanpartisi.org.tr
(0 424) 233 01 71 - (0 505) 311 20 48
2.Harput Cad. Acar İşhanı Kat:5 Elazığ
Erzincan İl Örgütü
İl Başkanı: Ömer Aksakallı
erzincan@vatanpartisi.org.tr
0536 700 82 44
Atatürk Mah. Alikemali Cad. No: 54 Erzincan
Erzurum İl Örgütü
İl Başkanı: Nedim Gültekin
erzurum@vatanpartisi.org.tr
0 536 827 26 50
Pelit Meydanı Alemdar İş Merkezi K: 4 Yakutiye, Erzurum
Erzurum İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Eskişehir İl Örgütü
İl Başkanı: Raif Eşkinat
eskisehir@vatanpartisi.org.tr
(0 222) 233 38 57 / İl Başkanı: (0 532) 364 2055
HacıAlibey Mah. Sakarya 1. Cad. Ülkü Sok. Menekşe Apt. No:2 K:1 D:2 Tepebaşı / Eskişehir
Eskişehir İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Gaziantep İl Örgütü
İl Başkanı: Günnur Ünverdi
gaziantep@vatanpartisi.org.tr
0 549 720 89 06
Bahçelievler Mah. Atatürk Bulvarı No: 127 Lalem Apt. Kat:3 Daire:7 Şahinbey/Gazantep
Gaziantep İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Giresun İl Örgütü
İl Başkanı: Hüseyin Özgürel
giresun@vatanpartisi.org.tr
0 533 463 85 88
Kapu Mah. Gazi Cad. Güven Çarşısı Kat:2 No:201
Giresun İlçe Örgütleri için tıkayınız...
Gümüşhane İl Örgütü
İl Başkanı: Evren Devrim Öztekin
oztekin@hotmail.com
0554 871422
Hatay İl Örgütü
İl Başkanı: Yunus Özgür Yıldırım
hatay@vatanpartisi.org.tr
(0 553) 843 01 13
Atatürk Cad. Lale Apt. No: 28 Kat. 4 Daire:7 Antakya/Hatay
Hatay İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Iğdır İl Örgütü
İl Başkanı: Ekrem Çatak
igdir@vatanpartisi.org.tr
(0 532) 676 24 30
Atatürk Cad. Iğdır Pasajı No:29 Kat:1 / Iğdır
Isparta İl Örgütü
İl Başkanı: Bilal Şimşir
isparta@vatanpartisi.org.tr
(0 246) 232 88 04 - 0 555 320 20 28
Kutlubey Mah. Buğday Cad. 1002. Sokak Altınbaş Pasajı No:7 D.1
Isparta İlçe Örgütleri için tıklayınız...
İstanbul İl Örgütü
İl Başkanı: Cem Dikmen
istanbul@vatanpartisi.org.tr
(0 212) 251 99 10
İstiklal Cad. Deva Çıkmazı No:7/5 Galatasaray / Beyoğlu, İstanbul
İstanbul İlçe Örgütleri için tıklayınız...
İzmir İl Örgütü
İl Başkanı: Dr. Rifat Mutlu
http://vatanpartisi.org.tr/izmir
izmir@vatanpartisi.org.tr
(0232) 483 95 45 / 0533 263 6465
Gazi Bulvarı Nurhan İşhanı K:3 No: 5 Gümrük, Konak - İzmir
Kahramanmaraş İl Örgütü
İl Başkanı:Bekir Bekar
kahramanmaras@vatanpartisi.org.tr
(0 344) 223 66 25 - (0 543) 780 83 05
İsa Divanlı Mah. Şeyh Adil Cad. No:45 K:1 D:2
Kahramanmaraş İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Karabük İl Örgütü
İl Başkanı: Özgün Bozkurt
karabuk@vatanpartisi.org.tr
0 542 659 53 73
Hürriyet Mahallesi, İnönü Caddesi, Altınkepçe Çarşısı, 2. Kat No: 206
Karaman İl Örgütü
İl Başkanı: Mehmet Pekoğlu
karaman@vatanpartisi.org.tr
(0 535) 442 15 94
Ahi Osman Mahallesi İsmet Paşa Caddesi 38.sokak No:1/3 70100 Merkez / KARAMAN
Kars İl Örgütü
İl Başkanı: Tuncay Mutluer
kars@vatanpartisi.org.tr
(0 474) 212 42 47
Faikbey Cad. Zafer Kuyumcusu üstü K:3 D:11
Kars İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Kastamonu İl Örgütü
İl Başkanı: Hüseyin Günüç
kastamonu@vatanpartisi.org.tr
(0 535) 634 52 98 - (0 505) 521 52 54
Plevne Cad. No:24/4
Kastamonu İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Kayseri İl Örgütü
İl Başkanı: Prof. Dr. Eyüp Selahattin Karakaş
kayseri@vatanpartisi.org.tr
(0 532) 461 60 20 / (0 539) 716 30 38
Gevher Nesibe Mah. İstasyon Caddesi, Tapınç-Ünlü İş Merkezi, No1, Kat.6, Kocasinan
Kayseri İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Kırıkkale İl Örgütü
İl Başkanı: Tarık Tekin
kirikkale@vatanpartisi.org.tr
(0 505) 954 22 77
Ovacık Mah. Hürriyet Cad. Kutay Apt. No:26/2
Kırıkkale İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Kırklareli İl Örgütü
İl Başkanı: Erdal Demirkan
kirklareli@vatanpartisi.org.tr
(0 288) 212 50 65 - (0 536) 691 00 21
Karakaş Mah. Karakaşbey Sk. No:39 Kırklareli
Kırklareli İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Kırşehir İl Örgütü
İl Başkanı: Dursun Karadağ
kirsehir@vatanpartisi.org.tr
(0 545) 389 96 32
Esen Pasajı No: 32/1
Kilis İl Örgütü
İl Başkanı:
kilis@vatanpartisi.org.tr
0312 231 81 11
Kocaeli İl Örgütü
İl Başkanı: Salih Vedat Olguntürk
kocaeli@vatanpartisi.org.tr
(0 262) 324 30 87 - (0 507) 768 38 88
Çukurbağ Mah. İnönü Cad. No:119/3 İzmit, Kocaeli
Kocaeli İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Konya İl Örgütü
İl Başkanı: Kazım Koçer
konya@vatanpartisi.org.tr
(0332) 353 93 91 - (0 506) 633 54 02
Kazım Karabekir Cad. Kaleönü Sok. No:6/4 Zafer
Konya İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Kütahya İl Örgütü
İl Başkanı: Mustafa Altınkaya
kutahya@vatanpartisi.org.tr
0 507 504 23 59
Ali Paşa Mah. Orduevi Sok. Levent Apt. No: 8/1 Kütahya
Kütahya İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Malatya İl Örgütü
İl Başkanı: Mehmet Taşlıoğlu
malatya@vatanpartisi.org.tr
(0 422) 322 07 22 - (0 505) 906 50 82
Milli Egemenlik Cad. Meydan Apt. Kat:3 No:5
Malatya İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Manisa İl Örgütü
İl Başkanı: Özgür Karataş
manisa@vatanpartisi.org.tr
1. Anafartalar Mh. Konuk Cd. No: 40 Daire: 8 Sultan Apt.
Manisa İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Mardin İl Örgütü
İl Başkanı: Hasan Ayata
(0 542) 438 40 31
13 Mart Mah. Vali Ozan Cad. Çelik Apt. No: 60 K: 4 Artuklu
Mersin İl Örgütü
İl Başkanı: Lerzan Özgenç
mersin@vatanpartisi.org.tr
(0 324) 336 45 32
Mesudiye Mah. 121. Cad. Akel İşmerkezi No:60 Kat:4
Mersin İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Muğla İl Örgütü
İl Başkanı: Günal Dal
mugla@vatanpartisi.org.tr
(0 252) 212 99 41 - (0 532) 467 06 56
Marmaris Bulvarı Reyhan Pastanesi Üzeri Kat:3
Muğla İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Nevşehir İl Örgütü
İl Başkanı: Prof. Dr. Meliha Atalay
http://vatanpartisi.org.tr/nevsehir
nevsehir@vatanpartisi.org.tr
(0 384) 214 14 88 - (0 542) 217 40 05
Cami Cedit Mah. Atatürk Bulvarı Merkez İşhanı No:15 Kat:2 D:62
Nevşehir İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Niğde İl Örgütü
İl Başkanı: Mehmet Emin Akyüz
nigde@vatanpartisi.org.tr
(0 535) 489 16 07
Aşağı Kayabaşı Mh. Postane Sk. Ceyhanlılar Apt. Kat 1 No:2 Merkez Niğde
Niğde İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Ordu İl Örgütü
İl Başkanı: Kemal Sümbül
ordu@vatanpartisi.org.tr
(0 452) 214 66 11 - (0 533) 576 93 52
Şarkiye Mah. Kocakişi Sok. Kalafat İş Hanı Kat:2 No: 10 / 201 Altınordu/Ordu
Ordu İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Osmaniye İl Örgütü
İl Başkanı: Hacer Özgan
osmaniye@vatanpartisi.org.tr
(0 505) 256 73 90
İstiklal Mah. Atatürk Cad. Bora Apt. Zemin Kat Osmaniye
Osmaniye İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Rize İl Örgütü
İl Başkanı: Salih Öksüz
rize@vatanpartisi.org.tr
(0 538) 585 76 66
Piriçelebi Mah. Cumhuriyet Cad. Medine Han, No: 99 Kat: 4 Rize
Rize İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Sakarya İl Örgütü
İl Başkanı: Kemal Ağralı
sakarya@vatanpartisi.org.tr
(0 506) 844 96 57
Semerciler Mah. Yuvam Sok. No:27 Ziya Özbakır Apt. K: 3 Adapazarı, Sakarya
Sakarya İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Samsun İl Örgütü
İl Başkanı: Olcay Onursal
samsun@vatanpartisi.org.tr
(0 362) 231 31 15
Kale Mah. Osmaniye Cad. 144. Sokak Kerele Apt. Kat: 2 İlkadım / Samsun
Samsun İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Sinop İl Örgütü
İl Başkanı: Hüseyin Sağıroğlu
sinop@vatanpartisi.org.tr
0546 268 5052
Camikebir Mh. Büyük Cami Yokuşu Sk. No: 11/1
Sinop İlçe Örgütleri için tıklayınız.
Sivas İl Örgütü
İl Başkanı: Cumhur Akbulut
sivas@vatanpartisi.org.tr
(0 542) 352 39 84
Sularbaşı Mah. Pekmez Sok. Aydemir Apt. No: 8/1 Sivas (Valilik arkası)
Sivas İlçe Örgütleri için tıklayınız
Şanlıurfa İl Örgütü
İl Başkanı: Abdullah Dencik
sanliurfa@vatanpartisi.org.tr
(0 530) 353 95 96
Atatürk Mah. 33 sok kömür apt 3A/2 kat 6 no 12 Topçumeydanı Haliliye /Şanlıurfa
Şanlıurfa İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Şırnak İl Örgütü
İl Başkanı:
0312 231 81 11
Şırnak İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Tekirdağ İl Örgütü
İl Başkanı: Hasan Oruk
tekirdag@vatanpartisi.org.tr
(0 282) 264 18 48 - (0 542) 220 36 65
Yavuz Mah. Hükümet Cad. No: 105 Elmas İş Merkezi Kat:3
Tekirdağ İlçe Örgütleri için tıklayınız.
Tokat İl Örgütü
İl Başkanı: Handan Fatih
tokat@vatanpartisi.org.tr
0530 030 5760
Alipaşa Mah. Anadolu İşmerkezi No: 201 D. No: 109 Tokat
Tokat İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Trabzon İl Örgütü
İl Başkanı: Osman Nuri Saral
trabzon@vatanpartisi.org.tr
(0 532) 463 74 65 / (0 462) 323 19 64
Kemerkaya Mah. Ziyat Nemli Sanat Sok. Kasımoğlu İşhanı Kat:5 No:5 Ortahisar
Trabzon İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Tunceli İl Örgütü
İl Başkanı: Hıdır Nergiz
0530 467 70 95
Moğultay Mah. Ata Sok. Hüseyin Güngör İşmerkezi No:17 Kat:3 D:12 Tunceli
Tunceli İlçe Örgütleri için tıklayınız...
Uşak İl Örgütü
İl Başkanı: Hasan Öktem
usak@vatanpartisi.org.tr
(0 276) 215 65 63 / 0 537 785 25 68
Durak Mahallesi, Hoca Tahir Efendi, No: 2 Kat: 5 Daire:506, Uşak
Uşak ilçe örgütleri için tıklayınız
Van İl Örgütü
İl Başkanı: Erkan Çataloğlu
(0 538) 986 10 35
Bahçivan Mah. Kazım Karabekir Cad. Özgökçe İşmerkezi N: 9 K: 3 İpekyolu, Van
Yalova İl Örgütü
İl Başkanı: Ayşe Nilgün Metingü
yalova@vatanpartisi.org.tr - nmetingu@gmail.com
(0226) 812 18 36 - 0532 563 34 00
Rüstempaşa Mah. Cumhuriyet Cad. Rasimefendi İşhanı No:10 Kat:4 D:44
Yozgat İl Örgütü
İl Başkanı: Yüksel Yılmaz
(0 538) 428 75 62
Zonguldak İl Örgütü
İl Başkanı: Ali Seydi Tatar
zonguldak@vatanpartisi.org.tr
(0 546) 476 33 60 - (0 533) 347 62 83
Mithatpaşa Mah. Zübeyde Hanım Cad. Türkçelik Apt. No: 10 / 8
Zonguldak İlçe Örgütleri