Mudurnu Tavukçuluk’un sahibi Uğur Türesin Vatan Partisi’ne katıldı

Mudurnu Tavukçuluk’un E. Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Türesin Vatan Partisi rozetini taktı

Tarih:

Tavukçuluk sektöründe bir dönem dünya markası olan Mudurnu Tavukçuluk’un E. Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Türesin Vatan Partisi rozetini taktı. Türesin, Üretim Ekonomisi için herkesi Vatan Partisi’nde görev almaya davet etti.

 

Türkiye’nin tavukçuluk sektörünün uzun bir dönem liderliğini yapmış, uluslararası boyutta marka olmuş Mudurnu Tavukçuluk’un eski Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Türesin Vatan Partisi’ne katıldı.

 

Türesin, Vatan Partisi’ne katılma nedenini şu sözlerle anlattı: 

 

“Türkiye’nin içinde bulunduğu krizden çıkış için tek çare her alanda toplumca üretmek, devletçe ve millette tasarruf yapmaktır. Çare, Vatan Partisi’nin savunduğu Üretim Ekonomisi ve Üreticilerin Milli Hükümeti’dir. Türkiye’nin dostları, başta Rusya, Çin ve İran, Türk Cumhuriyetleri ve bütün Avrasya ülkeleri ile Vatan Partisi’nin ilişkileri, çalışmaları ülkemizi içte ve dışta güçlü hale getirecektir. "

 


VATAN PARTİSİ’NİN BİRİKİMİ VE GÜCÜ GÖRÜLÜYOR


İnsanların Vatan Partisi’nin birikiminin ve gücünün farkına hızla vardığını belirken Türesin sözlerini şöyle sürdürdü;

 

‘Önce Vatanım’ diyen, tarımda, sanayide, turizmde üretimden yana olan herkesi, gerçekçi programı ve uzman kadrolarıyla Türkiye’ye çıkış yolunu gösteren Vatan Partisi’ne davet ediyorum. Vatan Partisi Genel Başkanı umudumuz Sayın Doğu Perinçek’le birlikte milletimize hizmet edecek olmanın mutluluğunu yaşıyorum.”