Kadın adaylar hizmete talip

Denizli İl Başkanlığımız, Büyükşehir Belediye Başkan adayından sonra Merkezefendi ve Pamukkale ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı

Tarih:

1/2
2/2

Vatan Partisi Denizli İl Başkanlığı, Büyükşehir Belediye Başkan adayından sonra Merkezefendi ve Pamukkale ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı.

 

Parti binasında kamuoyuna duyurulan adaylar Merkezefendi için Milli Eğitimden Emekli Memur Elif Çobanoğlu, Pamukkale içinde Emekli Öğretmen-Avukat Müzeyyen Susar oldular.

 

Adayları kamuoyuna duyuran il Başkanı İbrahim Kasapoğlu, Denizli’de her kesimin umutsuzluk içinde olduğu bir ortamda yeni adaylarımızla umut olmaya devam ediyoruz. Kimsenin karamsar olmasına gerek yok. Merkezefendi ve Pamukkale ilçelerimize kadın eli değecek. Çözüm var, çare var, çünkü Vatan partisi var dedi.

 

Pamukkale Belediye Başkan Adayı Emekli Öğretmen-Avukat Müzeyyen Susar da, hem öğretmenliği hem de avukatlığı sırasında çok sorunla karşılaştığı ve halkı yakından tanıdığını belirterek çözüm yollarını da bildiğini söyledi.

 

 

ALTI OKTA BİRLEŞELİM!

 

Merkezefendi Belediye Başkan adayı Elif Çobanoğlu, Vatan Partisi kadınların ve gençlerin çok olduğu bir partidir. Nüfusu 300.000 den çok olan iki büyük ilçemizde de kadın adaylarımız var. Kadın dayanışması ile sorunları çözeceğiz. Atatürk’te birleşeceğiz. Hep söylenir oyları bölmeyelim diye. Ben de diyorum ki oyları bölmeyelim, altı okta birleşelim, Vatan Partisinde birleşelim dedi.