Merkez Yürütme Kurulu

10. Dönem Merkez Yürütme Kurulu Üyeleri

Doğu Perinçek Doğu Perinçek
Genel Başkan
Hukuk Doktoru - Yazar
dogu.perincek@vatanpartisi.org.tr
0312 231 81 11 / 0212 251 99 10
Özgeçmiş
Utku Reyhan Utku Reyhan
Genel Sekreter
Felsefeci
utku.reyhan@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Serhan Bolluk Serhan Bolluk
Genel Sayman
Tıp Doktoru
serhan.bolluk@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Hasan Korkmazcan Hasan Korkmazcan
Başkanlık Kurulu Üyesi - TBMM Grubu Bürosu
Hukukçu
hasan.korkmazcan@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Hüseyin Tugay Şen Hüseyin Tugay Şen
Başkanlık Kurulu Üyesi - Sanayici ve İş İnsanları Bürosu
Avukat
tugay.sen@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Nusret Senem Nusret Senem
Başkanlık Kurulu Üyesi - Hukuk İşleri
Avukat
nusret.senem@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Prof. Dr. Semih Koray Prof. Dr. Semih Koray
Başkanlık Kurulu Üyesi- Bilim ve Üniversiteler Bürosu
Öğretim Üyesi
semih.koray@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Serdar Üsküplü Serdar Üsküplü
Başkanlık Kurulu Üyesi - Propaganda Bürosu
İnşaat Mühendisi
serdar.uskuplu@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Soner Polat Soner Polat
Başkanlık Kurulu Üyesi - Uluslararası İlişkiler Bürosu
Emekli Tümamiral
soner.polat@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Prof. Dr. Tülin Oygür Prof. Dr. Tülin Oygür
Başkanlık Kurulu Üyesi - Eğitim Bürosu
Emekli Öğretim Görevlisi
tulin.oygur@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Yıldırım Koç Yıldırım Koç
Başkanlık Kurulu Üyesi - İşçi Sendika Bürosu
Öğretim Üyesi
yildirm.koc@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Pınar Gül Pınar Gül
Başkanlık Kurulu Üyesi - Öncü Kadın Genel Başkanı
Mali Müşavir
pinar.gul@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Özgür Bursalı Özgür Bursalı
Başkanlık Kurulu Üyesi - Öncü Gençlik Genel Başkanı
Öğrenci
ozgur.bursali@vatanpartisi.org.tr
Ali Mercan Ali Mercan
Genel Başkan Yardımcısı
Eğitimci
ali.mercan@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Arslan Kılıç Arslan Kılıç
Siyasal Örgütlerle İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı
Gazeteci
arslan.kilic@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Cem Dikmen Cem Dikmen
Genel Başkan Yardımcısı
cem.dikmen@vatanpartisi.org.tr
Prof. Dr. Cengiz Çakır Prof. Dr. Cengiz Çakır
Çiftçi Bürosu Başkanı - Genel Başkan Yardımcısı
Ege Üniversitesi Emekli Öğretim Üyesi
Prof. Dr. Ercan Enç Prof. Dr. Ercan Enç
Genel Başkan Yardımcısı - Kitle Örgütleri Bürosu Başkanı
ercan.enc@vatanpartisi.org.tr
Erten Acır Erten Acır
Şehit Aileleri ve Gazilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı
ertan.acir@vatanpartisi.org.tr
Hacer Şule Perinçek Hacer Şule Perinçek
Yayınlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı
Gazeteci
sule.perincek@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Prof. Dr. Hamit Zafer Kars Prof. Dr. Hamit Zafer Kars
Araştırma-Geliştirme Merkezi Başkanı - Genel Başkan Yardımcısı
Doktor
zafer.kars@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Hasan Kundakçı Hasan Kundakçı
Genel Başkan Yardımcısı
Emekli Korgeneral
İsmail Yunus Soner İsmail Yunus Soner
Genel Başkan Yardımcısı - Uluslararası İlişkiler Bürosu
yunus.soner@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Mehmet Cengiz Mehmet Cengiz
Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı
Avukat
Özgeçmiş
Mehmet Turgut Okyay Mehmet Turgut Okyay
Genel Başkan Yardımcısı
Yargıtay Onursal Üyesi
Özgeçmiş
Meltem Ayvanlı Meltem Ayvanlı
Genel Başkan Yardımcısı - Meslek Örgütleri Bürosu
Eczacı
meltem.ayvali@vatanpartisi.org.tr
Oktay Yıldırım Oktay Yıldırım
Genel Başkan Yardımcısı- Basın Bürosu
Eski Harp Malulü Gazi / Emekli Astsubay
oktay.yildirim@vatanpartisi.org.tr
Dr. Rifat Mutlu Dr. Rifat Mutlu
Sağlık ve Sosyal Hizmetlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı
Beyin Cerrahı
Sefa Koçoğlu Sefa Koçoğlu
Kamu Emekçileri Bürosu Başkanı - Genel Başkan Yardımcısı
Emekli Sendikacı
sefa.kocoglu@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Zehra İnci Özdil Zehra İnci Özdil
Sanat Bürosu Başkanı - Genel Başkan Yardımcısı
Orkestra Şefi
inci.ozdil@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Zeynep Küçük Zeynep Küçük
Genel Başkan Yardımcısı
Avukat
zeynep.kucuk@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş