Merkez Yürütme Kurulu

10. Dönem Merkez Yürütme Kurulu Üyeleri

Doğu Perinçek Doğu Perinçek
Genel Başkan
Hukuk Doktoru - Yazar
dogu.perincek@vatanpartisi.org.tr
0312 231 81 11 / 0212 251 99 10
Özgeçmiş
Utku Reyhan Utku Reyhan
Genel Sekreter
Felsefeci
utku.reyhan@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Serhan Bolluk Serhan Bolluk
Genel Sayman
Tıp Doktoru
serhan.bolluk@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Prof. Dr. Ercan Enç Prof. Dr. Ercan Enç
Genel Başkan Yardımcısı - Kitle Örgütleri Bürosu Başkanı
ercan.enc@vatanpartisi.org.tr
Hasan Korkmazcan Hasan Korkmazcan
Genel Başkan Yardımcısı - TBMM Grubu Bürosu
Hukukçu
hasan.korkmazcan@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Hüseyin Tugay Şen Hüseyin Tugay Şen
Genel Başkan Yardımcısı - Sanayici ve İş İnsanları Bürosu
Avukat
tugay.sen@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Nusret Senem Nusret Senem
Genel Başkan Yardımcısı - Hukuk İşleri
Avukat
nusret.senem@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Prof. Dr. Semih Koray Prof. Dr. Semih Koray
Genel Başkan Yardımcısı - Bilim ve Üniversiteler Bürosu
Öğretim Üyesi
semih.koray@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Serdar Üsküplü Serdar Üsküplü
Genel Başkan Yardımcısı - Propaganda Bürosu
İnşaat Mühendisi
serdar.uskuplu@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Prof. Dr. Tülin Oygür Prof. Dr. Tülin Oygür
Genel Başkan Yardımcısı - Eğitim Bürosu
Emekli Öğretim Görevlisi
tulin.oygur@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Yıldırım Koç Yıldırım Koç
Genel Başkan Yardımcısı - İşçi Sendika Bürosu
Öğretim Üyesi
yildirm.koc@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Meltem Ayvalı Meltem Ayvalı
Öncü Kadın Genel Başkanı
Eczacı
meltem.ayvali@vatanpartisi.org.tr
Özgür Bursalı Özgür Bursalı
Öncü Gençlik Genel Başkanı
Öğrenci
ozgur.bursali@vatanpartisi.org.tr
Ali Mercan Ali Mercan
Eğitimci
ali.mercan@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Arslan Kılıç Arslan Kılıç
Gazeteci
arslan.kilic@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Cem Dikmen Cem Dikmen
cem.dikmen@vatanpartisi.org.tr
Prof. Dr. Cengiz Çakır Prof. Dr. Cengiz Çakır
Çiftçi Bürosu Başkanı
Ege Üniversitesi Emekli Öğretim Üyesi
Erten Acır Erten Acır
Şehit Aileleri ve Gaziler Bürosu Başkanı
ertan.acir@vatanpartisi.org.tr
Hacer Şule Perinçek Hacer Şule Perinçek
Gazeteci
sule.perincek@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Prof. Dr. Hamit Zafer Kars Prof. Dr. Hamit Zafer Kars
Araştırma-Geliştirme Merkezi Başkanı
Doktor
zafer.kars@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Hasan Kundakçı Hasan Kundakçı
Emekli Korgeneral
Mehmet Cengiz Mehmet Cengiz
Avukat
Özgeçmiş
Oktay Yıldırım Oktay Yıldırım
Basın Bürosu Başkanı
Eski Harp Malulü Gazi / Emekli Astsubay
oktay.yildirim@vatanpartisi.org.tr
Dr. Rifat Mutlu Dr. Rifat Mutlu
Beyin Cerrahı
Sefa Koçoğlu Sefa Koçoğlu
Kamu Emekçileri Bürosu Başkanı Başkanı
Emekli Sendikacı
sefa.kocoglu@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Zehra İnci Özdil Zehra İnci Özdil
Sanat Bürosu Başkanı
Orkestra Şefi
inci.ozdil@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş
Zeynep Küçük Zeynep Küçük
Avukat
zeynep.kucuk@vatanpartisi.org.tr
Özgeçmiş