"Seçimlerde millî duruşu görmek bizi sevindirir"

Parti heyetimiz İskenderun Kaymakamını ziyaret etti

Tarih:

1/4
2/4
3/4
4/4

Vatan Partisi İskenderun belediye başkan adayı Beşir Baysoy, İl Sekreteri Sadık Karakaş, İlçe Başkanı İbrahim Bedir ve belediye başkan adayının eşi İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’e nezaket ziyaretinde bulundular. 


İskenderun Kaymakamı İskenderun Yönden, ziyaretten son derece memnun olduğunu ve bütün partilere eşit mesafede olduklarını, belirttiler. Seçimlerin şenlik havasında geçmesini dilediler. Seçimlerden sonra ülkemize hayırlı olacağından emin olduklarını belirttiler. 


Yönden “Seçimlerde bütün partilere başarılar diliyoruz. Sizlere de başarılar diliyorum. Bu seçimlerin şenlik havasında geçmesini temenni ediyorum. Ziyaretinizden memnun kaldım. Bu seçimlerin vatanımıza, bayrağımıza ve milletimize hizmet yarışı olmasını diliyorum. Vatan Partisi her zaman bizi ziyaret edebilir. Biz bundan memnun kalırız. Her partiye eşit mesafede olduğumuzu bilmenizde yarar var. İskenderun güzel bir şehir.İskenderun’un il olmasını isterim. İskenderun’da kaymakamlık yapmak bana göre ayrıcalıktır” dedi. 


Vatan Partisi İskenderun belediye başkan adayı Beşir Baysoy “ Bizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederim. Ayrıca sizin birikim ve vatan, bayrak, millet gibi milli duruşunuzu bizim de duruşumuzdur. Bizler bu kentte bölücülüğün kazanmasını istemiyoruz. Hendekçiler kazanmasın. Vatanını, bayrağını savunanlar kazansın istiyorum. Bizler belediye başkanlığını kazandığımızda kaymakamlık ve diğer yerel kurumlar ile ortak çalışmalar yapacağız.  


Sizinde söylediğiniz İskenderun’un il olmasını biz de savunuyoruz. İskenderun il olduğunda kentimizin daha güzel olacağına inanıyoruz. Bu anlamda seçim çalışmalarımızda il olması için çaba göstereceğiz. İskenderun’un il olması kentimizin her yönden büyümesi ve güzelleşmesinin yol u açılacaktır” dedi. 


Kaymakam İskender Yönden il olması ile ilgili hükümetin çalışmaları olduğunu söyledi.