Mustafa Güleç halkla buluştu

Denizli Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Mustafa Güleç seçim çalışmalarına başladı

Tarih:

1/7
2/7
3/7
4/7
5/7
6/7
7/7

Denizli Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Mustafa Güleç ve Pamukkale Belediye Başkan adayımız Müzeyyen Susar, Kınıklı Mahallesindeki kahvehaneleri ve Pazaryerini gezdi.

 

 

VATANDAŞ SICAK BİR İLGİYLE KARŞILADI!

 

Vatandaşın sıcak bir ilgiyle karşıladığı Mustafa Güleç ve Vatan Partililer buralarda hem seçim bildirgesini dağıttı hem de vatandaşın dertlerini dinledi. Vatandaşlar da dert dinleyen bir aday bulmanın sevinciyle bol bol dertlerini anlattılar.

 

Bir vatandaşın evindeki kanalizasyon sorununun uzun zamandır çözülmediğini belirtmesi üzerine Vatan Partisi adayı Mustafa Güleç, milyarlarca lira para harcanarak Denizli’nin altyapısını yaptık diyen Sayın Belediye Başkanına duyurulur. Vatandaşa bir dokun bin ah işit. Çıktık sokaklara bugün hemen ilk şikâyet geldi. Kaz, ört, yeniden kaz. Daha kanalizasyonlarımız tıkanmakta, 2016 yılından beri buna bir çözüm bulamamaktayım. Taşerona havale ettiler, taşeronda bu işi bu kadar yaptı diyor vatandaş. Şimdi bakın çok açık ve net. Türkiye’nin kanayan yarası. İşçiyi taşeronlaştırırsan, alt yapıyı taşeronlara verirsen, kamuculuktan ve kamu hizmetlerinden uzaklaşırsan yaptığın hizmetin vatandaşa bir hayrı olmamaktadır. Vatandaşın da parası, pulu toprağın altına gömülmektedir. Yazıktır, günahtır. Onun için Vatan Partisi’nin Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak diyorum ki, biz halkçı, kamucu, devletçi bir belediyecilik anlayışıyla buna el atacağız, yer altından yer üstüne herkesin insanca yaşayabileceği bir Denizli yaratacağız. Bu sözü veriyoruz dedi.