Beyazıt Karataş'tan uyarı Burak Akın uyarısı

Genel Başkan Yardımcımız Emekli Hava Pilot Tümgeneral Beyazıt Karataş, FETÖ itirafçısı Burak Akın konusunda uyarıda bulundu

Tarih:

Genel Başkan Yardımcımız Emekli Hava Pilot Tümgeneral Beyazıt Karataş, Savcılığa giderek teslim olan FETÖ'cü Yüzbaşı Burak Akın konusunda bir uyarıda bulundu. Sosyal medya hesabından bir video paylaşan Karataş bugün mahkeme tarafından serbest bırakılan, Kara Kuvvetleri Komutanı Salih Zeki Çolak'ın Koruma Müdürü Burak Akın konusunda ilginç bir uyarıda bulundu.

 

- "15 Temmuz sonrası çekilen bu görüntülerde Yüzbaşı Burak Akın nasıl takiye ve rol yapıyor, gözünüzle görmeden inanamazsınız. Heyacanlanmıyor, yüzü kızarmıyor, renk vermiyor.."

 

- "Daha önce itirafçı olarak teslim olmasına ilişkin şahsi düşüncemi şu şekilde özetlemiştim; İtirafçılar tarafından ismi verilmiştir. Bu bilgi kripto FETÖ'cüler tarafından sızdırıldığı için ön alıp itirafçı olmuştur. Yoksa "hayatı takiye olan farklı karakterleri ile yaşamaya alışmış birisi" durup dururken itirafçı olmaz.

 

- "Kripto FETÖ'cülerden görevde olanlar ise hiç bir şey olmamış gibi TSK içindeler. İnanmayanlar için bu video en iyi örneklerden birisidir." mesajını paylaştı.